Pojistná událost bez starostí

Nejdůležitějším krokem pro zabránění neplnění pojišťovny je prevence. Proto jsme dali dohromady zkušenosti z více jak 30 000 pojistných událostí, našeho Srovnání pojištění EUCS a Externí likvidace. To vše s jediným cílem - předat vám veškeré znalosti a nástroje pro prevenci sporů s pojišťovnami.

Chcete objednat termín pro více účastníků nebo celý svůj tým?
Volejte na +420 737 811 228 nebo pište na kaplan@eucs.cz.

Co získáte?

Jako absolventi workshopu jste odměněni certifikátem, který dokládá získané znalosti v oblasti ochrany klienta a umožňuje vám navázat obchodní spolupráci se společností EUCS. Zároveň obdržíte Srovnání pojištění EUCS, které vás provede největšími nástrahami ve výlukách pojišťoven.

Více o spolupráci

Program

1. Co je v pojištění skutečně důležité?

Úvodní část workshopu je zaměřena na významné aspekty pojištění, o kterých pojišťovny v rámci svých školení nerady mluví. Identifikujeme nejdůležitější kritéria v životním, havarijním a odpovědnostním pojištění, která nejvíce ovlivňují životy vašich klientů.

2. Analýzy pojistných podmínek

Vytvořili jsme jednoduché, ale obsahově i obchodně velmi silné srovnávací analýzy, které jsou výsledkem práce analytiků, advokátů, lékařů a soudních znalců. Ukážeme vám střeva našich analýz a to, jak je použít k výběru správného pojištění pro klienta, ale hlavně jak předcházet sporům s pojišťovnami. Účastníci workshopu získávají aktuální verzi našeho srovnání v pdf podobě zdarma.

3. Praktické příklady řešení sporů s pojišťovnami

Třetí část workshopu je zaměřena na praktické ukázky několika sporů z životního a úrazového pojištění, havarijního pojištění a povinného ručení, z pojištění odpovědnosti v běžném občanském životě, z pojištění odpovědnosti zaměstnance vůči zaměstnavateli, pojištění nemovitostí a cestovního pojištění. Srozumitelnou formou vám budou předány informace a základní know-how několika advokátních kanceláří zabývajících se problematikou sporů s pojišťovnami.

4. Jak řešit likvidace pojistných událostí profesionálně?

Tato část zahrnuje ukázku řešení likvidací pojistných událostí v tandemu profesionální likvidátor a advokátní kancelář. Naši likvidátoři vyřešili ve svojí bohaté praxi desítky tisíc pojistných událostí. Ukážeme vám, jak lze pro klienta získat nejvyšší možné pojistné plnění hned na poprvé. Ukážeme vám zároveň konkrétní rady, jak eliminovat nelikvidní pojistné události.

5. Možnosti externího řešení pojistných událostí

Certifikovaní partneři EUCS mají exkluzivní přístup ke službám EUCS. Naše knowhow chrání chránit klienty, ale zejména poradce samotné. Účastníci workshopu mohou získat přístup do partnerského systému EUCS na zadávání poptávek na řešení právních problémů, likvidace pojistných událostí a další benefity.

Přišel čas udělat rozhodnutí.
Najděte vhodný termín ještě dnes.

Chci zobrazit program a termíny